cs

Stránka je ve výstavbě

ŘIDIČ A CIKÁNI

Automobil uháněl potemnělou ulicí. Řidič si užíval svižnější tempo prázdně silnice. Na zadním sedadle pospával jeho desetiletý syn. Řidič se na něj podíval do zpětného zrcátka. Spal. Probral ho až náraz do auta. "Co to bylo?". Řidič zbledl. Bylo jasné, že někoho porazil. Vyšel ven. Na zemi ležel zkrvavený malý cikánský chlapec. Nedýchal. Okolo se sbíhali další Romové a hlasitě halekali, plakali i nadávali. Řidič zastavil okolo jedoucí vůz. Naložili malého Roma a odvezli ho do nemocnice. Bohužel pozdě. Když se řidič vrátil na místo srážky, čekalo ho hrůzostrašné přivítání. V úleku úplně totiž zapomněl na svého syna v autě. Ten teď vysel na větvi s prozřím hrdlem. Cikánská pomsta byla dokonána.

KLOBÁSY NA VÁCLAVÁKU

Od stánku na Václavském náměstí se line krásná vůně s klobás. Není to ale obyčejná klobása, ale maso z Urajinců. Dokonce v některých zemích bývalého Sovětského svazu lze nalézt ruiny po zaniklých továrnách na výrobu uzenin z lidského masa. Lidé na tuto výrobu se získávali z chudých poměrů. Dali se totiž snadno nalákat na snadný výdělek. Z továrny, kde měli pracovat, se ale nikdy nevrátili.

Horský gulášek

Rychle se smrákalo. Pocestný věděl, že musí rychle najít přístřeší. V tom v dáli uviděl malou hospodu. Nadšeně vešel dovnitř. Najedl se a šel spát. Ráno se probudil přivázaný a nahý. Byl zavěšený na háku. Vůbec nechápal, co se děje. V tom dovnitř vešel hostinský s obřím nožem. Jen se šíleně usmál a pocestného podřízl. Jeho maso poté naložil, uvařil a dal ho do guláše. Pak už jen čekal na dalšího hosta, kterého tímto gulášem pohostí a poté opět zabije.

Ukradená ledvinka